poznajmy się

Zacznę od tego, że dawno temu za namową taty ukończyłam prawo, ale jednak od zawsze bliższe mojemu sercu było kreowanie przestrzeni wokół siebie. Pomost zdarzeń poprowadził mnie tak, że znalazłam się tu gdzie jestem obecnie. Po ukończeniu studiów wyjechałam do Irlandii i tam rozpoczełam edukację na wydziale administracji w High Limierick Business School oraz rozpoczęłam nareszcie upragnione projektowanie wnętrz w LIMPERTS ACADEMY DESIGN. Okazuje się,że trudno jest uciec od przeznaczenia. Ta szkoła to był świadomy początek mojej nowej drogi w realizowaniu siebie, wyznaczyła ona kierunek i inne spojrzenie na świat designu. Tam  też usłyszałam swoje motto życiowe: W momencie uzyskania dyplomu z rąk wiceministra edukacji narodowej usłyszałam …
,,Obyście z tą wiedzą, którą tu zdobyliście poszli w świat kreować cudne  przestrzenie urządzać pięknie domy, a przede wszystkim poprawiać jakość ludzkiego życia, ażeby ludzie byli szczęśliwsi'”
. Ta myśl mi przyświeca niezmiennie od ukończenia studiów.

Kolejnym ważnym krokiem w moim rozwoju zawodowym było poznanie Annie Sloan w Oxford, od której nauczyłam się łączenia kolorów w nawiązaniu do historii sztuki i świadomego używania barw w zależności od stylu i epoki. Nie sposób nie wspomnieć też o tym, że ANNIE odegrała ważną rolę w  kwestii mojego nowego spojrzenia na stare meble. W myśl zasady save the world nauczyłam się je odnawiać  i nadawać  im drugie życie , dodatkowo w między czasie  ukończone kursy z tapicerowania, tworzenia mood boardów, łączenia struktur wzorów,  finalnie  pozwoliły na stworzenie mojej własnej marki LUCY HOME , obecnie pod nazwą LH design..

WIĘCEJ O MNIE

Od 12 lat z sukcesem projektuję wnętrza, uczę odrestaurowywania oraz malowania artystycznego mebli, prowadzę szkolenia z zakresu aranżacji wnetrz, malowania abstrakcji, a obecnie również zdobywam doswiadczenie jako   prowadząca od 4 sezonów program remontowy NOWY ARANŻ dla telewizji WIRTUALNEJ POLSKI. 

Reasumując moja dotychczasowe doświadczenie podjelam decyzje o studiach podyplomowych HISTORIA SZTUKI I MALARSTWO – oraz o utworzeniu mojego autorskiego programu – na ratunek domowi z duszą na moim nowym kanale YT- gdzie was serdecznie zapraszam 

Zamierzam krok po kroku pokazać wam proces remontu starego domu oraz pokazać Wam jak pięknie udekorować przestrzeń.

Żyję z pasją i dlatego staram się to pokazywać w mojej codziennej pracy. Dla mnie stylizacja to nie tylko sposób na życie, to upiększanie tego, co widzę w otoczeniu, to sposób  komunikowania się z innymi ludźmi , co w rezultacie prowadzi do tworzenia lepszej jakości życia. To rola w tworzeniu lepszego świata dla każdego, poprzez wykorzystanie wiedzy i zdolności artystycznych.